XII Powiatowy Festiwal Nauk Przyrodniczych

12.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #nauka   #ryczywół   

5 października br. odbył się XII Powiatowy Festiwal Nauk Przyrodniczych. Tegoroczna edycja została zorganizowana w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ludomach.

 

Motywem przewodnim festiwalu była Ziemia. Dzień eksperymentowania rozpoczął się od oficjalnego otwarcia – p. Lidia Kurzawa-Pabin, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ludomach, serdecznie powitała zaproszonych gości oraz uczniów. Następnie wszyscy podziwiali doświadczenia przygotowywane w klasach przez uczniów szkół powiatu obornickiego oraz sami wykonywali doświadczenia z zakresu fizyki i chemii. Podczas podsumowania tegorocznego festiwalu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie fotograficznym i plastycznym. Podziękowano także nauczycielom poszczególnych szkół za wkład i propagowanie nauk przyrodniczych. Już za rok kolejne takie wydarzenie, a odbędzie się ono w Liceum Ogólnokształcącym im. Przemysława II w Rogoźnie.

 

To może Cię także zainteresować:
"Bezpieczny dom - bezpieczna rodzina"
Termomodernizacja dobiega końca
Kolejne umowy podpisane

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl

Komentarze