Wakacyjny Festyn Rodzinny w Rogoźnie

02.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#festyn   #rodzina   #rogoźno   

W kalendarz rogozińskich imprez wpisał się Wakacyjny Festyn Rodzinny, który 30 lipca umilił niedzielne popołudnie i wieczór dzieciom, młodzieży i dorosłym. Na targowisko miejskie przybyły całe rodziny, aby wspólnie spędzić czas i dobrze się zabawić. Na dzieci czekały dmuchane zamki, trampolina, basen z pływającymi kulami, piłkarzyki XXl i wiele innych atrakcji na świeżym powietrzu.

 

 Animatorzy z firmy Activ Show & Music przez 4 godziny zabawiali naszych milusińskich przeprowadzając liczne konkursy i zabawy. Atrakcją były żywe maskotki: Minionki i policyjny Pyrek. Kulinarną Gwiazdą Festynu była Joasia Krajniak, która w popularnym programie telewizyjnym Master Chef Junior dotarła do finałowej szóstki. Joasia prezentowała swoje kulinarne umiejętności a goście festynu oceniali jej talent smakując przygotowane ciastka i potrawy.

Burmistrz wraz z zastępcą i przewodniczącym RM wręczyli Joasi upominek i podziękowali za godne reprezentowanie i promocję Gminy Rogoźno. Głównymi organizatorami festynu byli: Urząd Miejski w Rogoźnie, Rogozińskie Centrum Kultury i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Współorganizatorami byli: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Ochotnicza Straż Pożarna w Rogoźnie, Komisariat Policji w Rogoźnie, Rogozińskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Firma DENDRO. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem zadbali o bezpieczeństwo, poczęstunek i liczne atrakcje. GOPS serwował kawę z ciastem, policjanci przygotowali stoisko z umundurowaniem bojowym i akcesoriami typu pałka, hełm, tarcza, kamizelka kuloodporna itd. Dzieci, młodzież a nawet dorośli chętnie fotografowali się w policyjnym umundurowaniu i za kierownicą policyjnych samochodów. Woprowcy szkolili z udzielania pierwszej pomocy, firma DENDRO rozdawała piankowe zabawki a strażacy zafundowali dzieciom prysznic pod kurtyną wodną.

Dla wszystkich przygotowano stoły i ławy biesiadne. Liczne punkty gastronomiczne serwowały napoje, watę cukrową, lody, hamburgery i zapiekanki. Amatorów konnych przejażdżek zabawiała firma Pana Leszka Kroteckiego - Rumcajsa. W trakcie festynu odbywała się zbiórka pieniędzy na rehabilitację niepełnosprawnego dziecka – mieszkańca Rogoźna. O godz. 19.00 rozpoczął się koncert Disco Polo. Na scenie pojawił się Bartek Tecław podgrzewając i tak już gorącą atmosferę (temperatura powietrza przekraczała 30 stopni). Atrakcją wieczoru był sobowtór Michaela Jacksona, który chętnie fotografował się z publicznością i wykonywał utwory swojego idola. Wszyscy bawili się i biesiadowali do późnych godzin wieczornych. Za rok zapraszamy na kolejny Wakacyjny Festyn Rodzinny. Tegoroczny można obejrzeć z lotu ptaka, dzięki dronowi „Latające Rogoźno”, który przemieszczał się nad targowiskiem, budząc powszechne zainteresowanie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy czynnie uczestniczyli w organizacji i przebiegu imprezy. Dziękujemy występującym artystom, mediom reklamującym festyn, firmie fotograficznej, firmie budowlanej, która dostarczyła bloczki zabezpieczające dmuchane place zabaw, firmie Aquabellis, straży miejskiej, służbie medycznej, firmie ochroniarskiej, uczestnikom Centrum Integracji Społecznej.

Jednak największe podziękowania ślemy dla mieszkańców Gminy Rogoźno za liczny udział w festynie, który zorganizowaliśmy przede wszystkim z myślą o Was. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy.

To może Cię także zainteresować:
"Bezpieczny dom - bezpieczna rodzina"
Tragedia na jeziorze Rogozińskim
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 16-20.10

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl | foto: rogozno.pl

Komentarze