Pożar samochodu w Obornikach

09.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #auto   #oborniki   

5 października 2017 roku, do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o palącym się samochodzie osobowym na drewnianym moście przechodzącym nad Wartą, przy ul. Armii Poznań.

 

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu Kierujący Działaniem Ratowniczym stwierdził, że na wjeździe na most pali się komora silnika samochodu osobowego marki Volvo. Przed przyjazdem zastępów straży pożarnej, była podjęta próba ugaszenia pojazdu za pomocą 3 gaśnic proszkowych.

Działania podjęte przez strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu za pomocą jednego prądu wody komory silnika, odłączeniu akumulatora, zamknięciu ruchu na moście w obu kierunkach oraz sprawdzeniu komory silnika przy pomocy kamery termowizyjnej.

 

To może Cię także zainteresować:
Oborniki: Koncert Jubileuszowy chóru Cantilena
Oborniki: Koncert jubileuszowy chóru Cantilena
"Bezpieczny dom - bezpieczna rodzina"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kppsp-oborniki.pl / Opracował: mł. asp. Piotr Królak Zdjęcia: JRG

Komentarze