Odprawa liderów prewencji społecznej powiatu obornickiego

09.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#spotkanie   #starostwo   #powiat obornicki   #oborniki   

W dniu 4 października 2017r. w godzinach popołudniowych odbyło się zebranie podsumowujące półroczną działalność liderów prewencji społecznej powiatu obornickiego w Starostwie Powiatowym w Obornikach.

 

Na spotkaniu omówiono cele osiągnięte w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” i plany na okres jesienno-zimowy (akcja „CZAD I OGIEŃ OBUDŹ CZUJNOŚĆ”).

W spotkaniu przewodniczył Komendant Powiatowy st. bryg. Sławomir Zdrenka w asyście koordynatora prewencji społecznej mł. bryg. Marka Wiktorskiego, którzy w imieniu Starosty Powiatu Obornickiego przekazali czujniki tlenku węgla, ulotki dot. prowadzonych akcji „Bezpieczny dom – Bezpieczna rodzina” liderom prewencji społecznej.

Przekazane materiały i asortyment elektroniczny za pośrednictwem liderów prewencji społecznej trafią do mieszkańców powiatu obornickiego zamieszkujących głównie budynki wielorodzinne.

 

To może Cię także zainteresować:
Oborniki: Koncert Jubileuszowy chóru Cantilena
Oborniki: Koncert jubileuszowy chóru Cantilena
Kolejny sportowy sukces zawodników Obornickiego Klubu Karate

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatobornicki.pl | foto: powiatobornicki.pl

Komentarze