Odpowie za uszkodzenie mienia oraz posiadanie narkotyków

08.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #narkotyki   #oborniki   

W niedzielę funkcjonariusze obornickiej Policji zatrzymali 41-letniego mieszkańca Obornik, który odpowie za uszkodzenie budynku w Obornikach. W trakcie zatrzymania mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

6 sierpnia br. w godzinach wieczornych Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie o osobie wybijającej szyby w budynku znajdującym się na ul. Kowalskiej w Obornikach. Niezwłocznie w powyższe miejsce skierował policyjny patrol, który zebrał początkowe ale jak się okazało bardzo istotne informacje na temat przebiegu całego zdarzenia jak i jego sprawcy. Dzięki rysopisowi przekazanemu przez świadków zajścia policjanci patrolując przyległe ulice już chwilę później natknęli się na osobę odpowiadającą wskazanemu opisowi. Mężczyzna był zaskoczony widokiem mundurowych, którzy na jego ręce założyli kajdanki. 41-letni mieszkaniec Obornik został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie czynności ustalono, że mężczyzna ma na sumieniu także wcześniejsze uszkodzenie budynku. Jak się bowiem okazało kilka dni wcześniej, 30 lipca br. w tym samym budynku również wybijał szyby i uszkadzał drzwi. Ponadto podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę.

Łącznie straty oszacowano na ok. 6 tys. złotych. Za popełnione czyny podejrzany będzie odpowiadał przed Sądem.

Za uszkodzenie mienia oraz posiadanie narkotyków może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

 

To może Cię także zainteresować:
Oborniki: Koncert Jubileuszowy chóru Cantilena
Oborniki: Koncert jubileuszowy chóru Cantilena
Kolejny sportowy sukces zawodników Obornickiego Klubu Karate

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl / (PWi) | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze