Odwiedziny gości z Leer

07.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#goście   #dary   #pomoc   #oborniki   

Martha Hinrichs z Jever nie zapomina o podopiecznych Stowarzyszenia Wspólnota Wolontariatu Hospicyjnego „Ludzki Gest” imienia św. Jana Pawła II w Obornikach.

 

O przewiezienie darów poprosiła ona, przebywających na urlopie w Obornikach, Reinharda Kratzenberga i jego żonę. Państwo Kratzenberg mieszkają ponad 90 km od Jever w pobliżu Leer. Już od 1996 roku prowadzą kontakty pomiędzy BBS Leer a ZS Objezierze. Wielu objezierskich uczniów i absolwentów odbyło praktyki zawodowe u rolnika Kratzenberga i jego sąsiadów na pograniczu Niemiec i Holandii.

Gości z Leer przyjęli serdecznie wolontariusze „Ludzkiego Gestu”. Po wyładowaniu darów zaproszono mieszkańców Ostfriesland na kawę i pyszne ciasto i przy luźnej otwartej rozmowie opowiedziano o pracy niosących bezinteresowną pomoc obornickich wolontariuszy.

 

To może Cię także zainteresować:
Oborniki: Koncert Jubileuszowy chóru Cantilena
Oborniki: Koncert jubileuszowy chóru Cantilena
Kolejny sportowy sukces zawodników Obornickiego Klubu Karate

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: oborniki.pl

Komentarze