Turniej "O Puchar Wielkiej Dziury"

03.07.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #turniej   #ryczywół

W dniach 12.06.2017 – 25.06.2017 odbyły się turniejowe rozgrywki „O PUCHAR WIELKIEJ DZIURY” – impreza organizowana od 18 lat przez księdza Zbigniewa Urnego i Parafię Miłosierdzia Bożego w Obornikach.

W tym roku drużyna ISKRA LUDOMY, której opiekunem jest Stowarzyszenie Aktywni Razem w Ludomach, także wzięła udział w tych rozgrywkach.

W turnieju brały udział 24 drużyny.

Młodsza grupa ISKRY grała w kategorii klas III – IV, a starsza grupa w kategorii II klas gimnazjum. Wszystkie rozgrywki przebiegały w miłej i życzliwej atmosferze, dzięki wspaniałemu konferansjerowi p. Tadeuszowi Ratajczakowi. Obie ludomskie grupy odniosły ogromny sukces. W kategorii II klas gimnazjum zajęli I miejsce, a zawodnik Kamil Chmielewski został wyróżniony jako najlepszy zawodnik i otrzymał w nagrodę piłkę.

Natomiast w kategorii klas III – IV grupa zajęła miejsce III. Każdy również otrzymał w nagrodę piłkę.

Gratulujemy młodym zawodnikom wytrwałości i ambicji. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy ISKRY LUDOMY.